Switch,Socket,Prizëpriza_大奖888手机网页版

大奖888手机版登录

//cdncn.goodao.net/taili/861a936b1.jpg
//cdncn.goodao.net/taili/3b64b97d.jpg
//cdncn.goodao.net/taili/8d594c02.jpg
//cdncn.goodao.net/taili/75e4fbb3.jpg
//cdncn.goodao.net/taili/2dcf0a8b.jpg
koleksione jakob delafon
prek luksin dhe harmoninë në brendësi me seritë e trendeve nga dizajnerët më të mirë.
Floor Socket
Floor Socket

100% e bërë në Francë

rreth nesh

Industriale Taili Co, Ltd një korporatë kombëtare-aksionare të gjerë në Kinë, angazhohet në R & D, prodhim dhe tregti.

Ndërmarrja ka ruajtur konceptin e "përpjekjes, inovacionit, pionierit, avancimit" që fiton tregun e saj dhe klientët përmes produkteve inovative dhe me cilësi të lartë që nga viti i themelimit të vitit 1984. Ndërmarrja tani ka regjistruar kapital prej 110 milion juan, mbi 2,000 të punësuarit dhe gati 50,000 metra katrorë fabrikë të standardizuar.

Ka mijëra agjentë dhe mbi 50,000 shpërndarës të vendosur në shkallë vendi.

Floor SocketShiko me shume
zgjedhje jave
Lajme interesante, oferta të nxehta dhe komente të ekspertëve.
asbofp nedeland
Specialistët në rregullimin e banjës me hidraulik dhe mobilje.
cn必威通宝0002官方网站cn必威